Gisele Bündchen’den Tom Brady’yi aldattığı iddiasına cevap!

Uzun yıllar podyumlarda fırtınalar estiren Gisele Bündchen ile Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, 2009’da dünyaevine girmiş, Benjamin (13) ve Vivian Lake (10) adında iki çocukları dünyaya gelmişti. Popüler çift, aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çok konuşulan haberlerden sonra, Ekim 2022’de boşandıklarını duyurmuştu.

“DOSTANE ŞEKİLDE AYRILDIK”

Bündchen, “Birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarız. Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde sonuçlandırdık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle çocuklarımda olmaya devam edecek” açıklamasını yaptmıştı.

“ACI VERİCİ VE ZOR”

20 yıllık kariyerinde yedi kez Super Bowl şampiyonluğu kazanan Brady ise “Bu karara dostane şekilde ulaştık. Harika çocuklarımız her şekilde dünyamızın merkezi olmaya devam edecek. Hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmelerini sağlamak için her zaman birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Çok düşündükten sonra ayrılma kararı verdik. Bunu yapmak acı verici ve zor. Birbirimiz için en iyisini diliyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

“BU BİR YALAN”

The New York Times’a röportaj veren Bündchen, emekli NFL (Amerikan Ulusal Futbol Ligi) yıldızıyla ilişkisini bitirmeden önce jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile yeni bir aşka yelken açtığı yönündeki iddiaları yanıtladı.

Bu bir yalan! Gerçekten hayatımı bir tabloid haline getirmek istemiyorum. Kendimi tüm bunlara açık hale getirmek istemiyorum.

“NELER YAŞADIĞIMIZI SADECE İKİMİZ BİLİYORUZ”

Tom Brady ile ilişkilerini bitirdikten sonra haksız eleştirilere maruz kaldığını vurgulayan Brezilyalı güzel, “Bu, sağlıksız bir ilişkiyi bırakma cesaretine sahip olduklarında suçlanan ve sadakatsiz olarak etiketlenen birçok kadının başına gelen bir şey. Bu yorumları yapan insanlarla baş etmek zorundalar, aileleriyle uğraşmak zorundalar. Elbette bu durum benim için biraz daha fazla büyüyor. İki kişi arasında ne olduğunu kimse bilmiyor, yalnızca ilişki yaşayan iki kişi bunu biliyor” şeklinde konuştu.

“ÇOK DÜRÜST VE ÇOK ŞEFFAF”

2015’te podyumlara veda eden Bündchen, Joaquim Valente ile yeni ilişkisi hakkında ise “İlk kez arkadaşım olan birini görüyorum. Çok farklı birisi. Çok dürüst ve çok şeffaf” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x